Darmowe Tokeny BongaCams

Zdobądź Darmowe Tokeny

ABSOLUTNIE NIESAMOWITY POCZĄTKOWY BONUS MOBILNY 100 TOKENÓW OD BONGACAMS!  
DARMOWE SEX KAMERY LIVE

Jeśli nie odwiedziłeś BongaCams na urządzeniu mobilnym lub tablecie, nadszedł czas, aby to zrobić! Wiemy, o czym myślisz: "Dlaczego?"
BongaCams oferuje teraz Fantastyczny, 100% Początkowy BONUS Mobilny dla nowych i już istniejących członków!
1. Otwórz stronę bongacams.com na urządzeniu mobilnym lub tablecie
2. Dokonaj zakupu DOWOLNEJ ilości Tokenów
3. Ciesz się korzystaniem z nich za pomocą swojego urządzenia mobilnego lub tabletu i otrzymaj identyczną kwotę jako BONUS, aż do 100 Tokenów!
DARMOWE SEX KAMERY LIVE

>>Więc na co czekasz? Chwyć teraz swoje urządzenie mobilne!<<

WARUNKI I ZASADY BONUSU
1. Aby otrzymać swój bonus, zaloguj się za pomocą urządzenia mobilnego na BongaCams, zakup dowolną ilość Tokenów i wydaj je według własnego uznania. Wszystkie te działania należy wykonać w mobilnej wersji BongaCams.
2. Maksymalny bonus, jaki można uzyskać to 100 Tokenów.
3. Tokeny zakupione po raz pierwszy w telefonie komórkowym lub tablecie muszą zostać wydane w ciągu 7 dni od daty zakupu, aby zakwalifikować się do bonusu. Jeśli zdołasz wydać tylko część tokenów początkowo zakupionych, premia zostanie przyznana tylko w tej części. Jeśli wydasz ponad 100 Tokenów od pierwszego zakupu, nadal otrzymasz bonus do 100 Tokenów, ponieważ jest to limit bonusu.
4. Ten bonus jest dostępny dla wszystkich nowych i obecnych członków, którzy nigdy nie kupili Tokenów za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub tabletu.
5. Tylko jeden bonus przyznawany jest dla jednego użytkownika.
6. BongaCams zastrzega sobie prawo do usunięcia, modyfikacji lub anulowania tego bonusu w dowolnym momencie według własnego uznania.
7. BongaCams zastrzega sobie prawo do zamknięcia każdego konta, które podejrzewa się o nadużycia bonusowe i konfiskaty bonusowych tokenów z takich kont.